Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

31 Ocak 2019 Perşembe

La casa de papel Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

la casa de papel indir
   La casa de papel dizisi 8 kişinin darphaneyi ele geçirme planları ile başlıyor. Bu 8 kişi hırsız olarak anılmak yerine devrimci olarak anılmak istediği için darpaneyi ele geçirme planlarını bunun üzerine kuruyor. Doğrusu bu planı yapan sadece profesör uygulayanlar ise berlin'in kaptanlığında rio, tokyo, nairobi, oslo, helsinki, denver, moskova'dır. Unutmayalım ki bunlar karakterlerimizin kod adlarıdır. Darphane ele geçirildikten sonra olaylar olaylar. Darphanenin içinde ele geçirenler arasında çıkan kargaşalar-tartışmalar aynı zamanda darphanenin dışındaki polis ekibi istihbarat ve güvenlik şefliği arasındaki artan gerilim aynı zamanda entrikalar ile daha da farklılaşıyor. Profesör ile Raquel'in arasındaki harlanan aşk ateşi işleri sonraki bölümlere doğru daha da karmaşık ve çekici hale getiriyor. La casa de papel de profesör darphane dışındaki işleri hallederken başına gelen olaylar diziye ayrı bir heyecan katıyor. La casa de papel dizisini izlemek için aşağıdaki gerekli bağlantılardan bölüm bölüm indirebilirsiniz.
resimler
la casa de papel indir
la casa de papel indir
la casa de papel indir
la casa de papel indir
la casa de papel indir

video

1.SEZON


2.SEZON


Anahtar Kelimler: La casa de papel, La casa de papel indir, La casa de papel izle, yabancı dizi indir, yabancı dizi izle
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: