Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

3 Şubat 2019 Pazar

Arrow Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Arrow Dizisi İndir
   Arrow dizisi Amerikada'da 10 Ekim 2012 tarihinde yayınlanmaya başlanmış olup 2019 itibari ile toplamda 7. sezona kadar yayınlanmıştır. 7 sezonda, Arrow dizisi toplamda 149 bölüm olarak ekranlarda seyircilerle buluştu. Ortalama bir bölüm 40 ila 45 dakika arasındadır. Aslında Arrow dizisinin formatı süperkahraman olmasından daha çok kahramanların dizide profosyonelce resmen yaşayarak oynaması sonucu izleyiciler tarafından beğenilmiştir. Arrow dizisi drama, gizem, aksiyon, macera türünde bir dizidir. Dizinin konusunu kısaca şu şekilde açıklayabiliriz sizlere. Bir gemi kazasından sonra 5 yıl boyunca Lian Yu isminde bir adada hayatta kalan kahramanımız Oliver Queen(Stephen Amell) ve çevresindekileri konu edinen bir dizi. Oliver Queen'in öldüğünü düşünen ailesi ve yakınları artık ümitlerini kesmiştir, nasıl ki kahramanımız Oliver bir gün çıkıp geldiği ana kadar. Oliver döndüğünde ailesinden Annesi(Moira), kız kardeşi(Thea) ve son olarak en sıkı dostu(Tommy Oliver) kahramanımızın 5 yıllık bir süreçte çok değiştiğini fark etmişdirler. Arrow dizisindeki başrolü oynayan karakterimiz kendi dönüştüğü karakteri aslında etrafından başta saklamaya çalışmaktadır fakat bu hayli zor olmakla birlikte birde geçmişte yaşadığı bazı anlardan şikayetçi olduğu için bunun hesabını vermek istemektedir. Kısaca Arrow yetkisiz bir şekilde adaleti sağlamak ve olan bozuk düzeni düzeltmek için kararlıdır. Ancak ve ancak bu durum bazı kişilerin canını fena halde sıkmakla kalmayıp uykularını kaçırmaktadır. Sizlerde Arrow dizisinin bütün sezonlarının tüm bölümlerini aşağıdan bölüm bölüm indirebilirsiniz, keyifli seyirler.

resimler

Arrow Dizisi İndir

Arrow Dizisi İndir
Arrow Dizisi İndir
Arrow Dizisi İndir
Arrow Dizisi İndir
Arrow Dizisi İndir
Arrow Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON

6.SEZON

7.SEZON


Anahtar Kelimeler: Arrow izle , Arrow İndir , Arrow dizisi indir , Arrow , Arrow Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: