Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

11 Haziran 2019 Salı

Altered Carbon Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Altered Carbon Dizisi İndir
  Altered Carbon dizisi netflix platformunda yayınlanmaya başlamış olan netflix'in kendi orjinal distopya, bilim kurgu, aksiyon ve gerilim türünde dizisidir. Dizi Laeta Kalogridis tarafından oluşturulmuştur. Altered Carbon'un başrol oyuncuları ise Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Chris Conner, Dichen Lachman, Ato Essandoh, Kristin Lehman, Trieu Tran, Renee Elise ve Goldsberry'dir. Dizi ABD'de çekilmekte olup bir bölümü ortalama 45 ile 70 dakikaları arasındadır. Aslında Altered Carbon dizisi 2002 yılında yazılmış olan romandan uyarlanmıştır diziye. Dizinin konusundan bahsetmek gerekirse, dizi gelecekteki 360 yılın üzerinde seneleri aktarmaktadır özellikle 2384 yılını, fütüristik metropol şehir olarak bilinen Bay şehrinde. Gelecekte bir kişinin hafızası ve bilinci aktarılabiilir bir kabuksal yığın denilen cihaza, bu cihaz ise sıkıca sırtımızdaki omurgaya yerleştiriliyor boyun kısmı olan yere. Altered Carbon buradan yola çıkarak bu olaylar etkisinde gerçekleşen durumlar ile ilerlemektedir. Altered Carbon dizisini aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.

resimler

Altered Carbon Dizisi İndir

Altered Carbon Dizisi İndir

Altered Carbon Dizisi İndir

Altered Carbon Dizisi İndir
Altered Carbon Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: Altered Carbon izle , Altered Carbon İndir , Altered Carbon dizisi indir , Altered Carbon , Altered Carbon Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: