Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

1 Haziran 2019 Cumartesi

Breaking Bad Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Breaking Bad dizisi İndir
   Breaking Bad ilk olarak 20 Ocak 2008 tarihinde yayınlanmış 62 bölümden oluşan 5 sezonlu suç, gerilim, drama ve kara mizah türünde bir dizidir. Albuquerque, New Mexico da çekilmiş olan Breaking Bad dizisinin proje tasarımcısı Vince Gilligan'dır. Breaking Bad'in konusu ise, 50 yaşındaki Walter White öğretmen iken ailesinin gereksinimlerini karşılayamadığı için aynı zamanda bir araba yıkamacı olarak çalışmaktadır. Bir gün ilerlemiş derecede akciğer kanseri olduğunu öğrenir, işte o öğrendiği gün hayatının ve çevresindekilerin hayatının değiştiği gündür. Kendisi bir kimya öğretmeni olan Walter White öğrencisi ile birlikte saf metamfetamin üreterek uyuşturucu ticaretine başlarlar ve bundan sonraki hayatlarındaki mottoları "Bugüne kadar namusum ve şerefimle dürüst bir insan olarak yaşadım ancak kanserden başka bir sonuç elde edemedim."dir. Dizinin başrolleri ise Bryan Cranston, Anna Gunn,Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito, Jonathan Banks, Laura Fraser, Jesse Plemons, Raymond Cruz'dur. Breaking Bad dizisini aşağıdan tüm bölümlerini indirebilirsiniz.

resimler

Breaking Bad dizisi İndir

Breaking Bad dizisi İndir
Breaking Bad dizisi İndir
Breaking Bad dizisi İndir
Breaking Bad dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON


Anahtar Kelimeler: Breaking Bad, Breaking Bad indir, Breaking Bad dizisi indir, Breaking Bad dizisi izle, yabancı dizi indir, yabancı dizi izle
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: