Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

21 Haziran 2019 Cuma

Dark Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Dark Dizisi İndir
   Dark dizisi ilk olarak 1 Aralık 2017 tarihinden itibaren netflix platformunda yayınlanmaya başlamış bilim kurgu, gerilim ve dram türlerindeki netflix'in orijinal dizilerinden biridir. Dizinin proje tasarımcısı Baran bo Odar ve Jantje Friese'dir. Dark dizisinin baştolleri ise; Louis Hofmann, Maja Schöne, Oliver Masucci, Stephan Kampwirth ve Angela Winkler'dir. Dizi'nin orijinal dili Almanca olmakla birlikte dizi aynı zamanda Almanya'da çekilmiştir. Dark dizisinin konusundan söz etmek gerekir ise; dizi 1986 ve 1953 yıllarından olaylar içermektedir. Almanya'nın Winden adınaki bir kasabasında kasabanın çocukları ortadan kaybolması ile birbiri ile bağlantısız olan dört ailenin derin geçmişleri ve yaşadıkları zamanın sırları ortaya çıkacaktır, gizemlerin ortaya çıkışı ile daha çok heyecanlı olan Dark dizisi üç neslin ilişkilerini bizlere aktarmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz.
resimler
Dark Dizisi İndir
Dark Dizisi İndir
Dark Dizisi İndir
Dark Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON


Anahtar Kelimeler: Dark izle , Dark dizisi izle , Dark İndir , Dark dizisi indir , Dark , Dark Altyazılı indir , Dark dizisi Altyazılı indir Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: