Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

21 Haziran 2019 Cuma

Game of Thrones Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Game of Thrones Dizisi İndir
   Game of Thrones dizisi 17 Nisan 2011 tarihinde başlamış olan Dram ve Fantastik türlerinde bir dizidir. Dizinin proje tasarımcıları David Benioff, D.B Weiss ve George R.R. Martin'dir. Dizi ABD, Fas, Hırvatistan, İskoçya, İspanya, İzlanda, Kanada, Kuzey İrlanda ve Malta gibi birçok mekanda çekilmiştir. Dizinin ortalama bir bölümünün gösterim süresi ise 50 ile 80 dakikaları arasında değişmektedir. Ayrıca Game of Thrones HBO'nun resmi bir dizisi olup, dizinin başrolleri ise; Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Aidan Gillen, Iain Glen, Sophie Turner, Maisie Williams, Alfie Allen, Isaac Hempstead Wright ve Rory McCann'dır. Game of Thrones dizisi toplamda 8 sezon 73 bölümden oluşmaktadır. Dizi yayınlandığı tarihten itibaren jüriler ve izleyiciler tarafından çok beğenilmiştir fakat son sezonu tamamen Game of Thrones seyircisinde hayal kırıklığı yaratmıştır. Game of Thrones'un konusundan bahsedersek, var olan bir bir taht için yapılan bir mücadeleler, çıkarılan nifaklar ve çıkan tartışmaları konu edinmektedir. Dizinin tüm bölümlerini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Game of Thrones Dizisi İndir
Game of Thrones Dizisi İndir
Game of Thrones Dizisi İndir
Game of Thrones Dizisi İndir
Game of Thrones Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON

6.SEZON

7.SEZON

8.SEZON


Anahtar Kelimeler: Game of Thrones izle , Game of Thrones dizisi izle , Game of Thrones İndir , Game of Thrones dizisi indir , Game of Thrones , Game of Thrones Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: