Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

22 Haziran 2019 Cumartesi

Hannibal Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Hannibal Dizisi İndir
   Hannibal dizisi ilk olarak 4 Nisan 2013 tarihinde yayınlanmış psikoloji, polisiye, korku ve gerilim türlerindeki bir dizidir. Dizinin başrolleri ise Hugh Dancy, Mads Mikkelsen, Caroline Dhavernas, Hettienne Park, Gillian Anderson ve Laurence Fishburne'dır. Dizi ABD'de çekilmiş olup her sezonu 13 bölümden oluşmaktadır. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 40 ile 45 dakikaları arasındadır. Dizi, yazarı Thomas Harris adlı yazarın Red Dragon kitabından uyarlanmıştır. Dizinin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, Hanibal Lecter adlı karakterin yetimhanede masum bir çocuk iken, nasıl bir canavara dönüştüğünü ve gördüğü rüyalardan sonra hapishaneden kaçışını konu alan ve onun devamında gelişen olayları anlatmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz.

resimler

Hannibal Dizisi İndir
Hannibal Dizisi İndir
Hannibal Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON


Anahtar Kelimeler: Hannibal izle , Hannibal dizisi izle , Hannibal İndir , Hannibal dizisi indir , Hannibal , Hannibal Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: