Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

24 Haziran 2019 Pazartesi

Marvel's The Punisher Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Marvel's The Punisher Dizisi İndir
   The Punisher dizisi ilk olarak 17 Kasım 2017 tarhinde yayınlanan aksiyon, bilim kurgu, dram, gerilim, macera ve suç türlerindeki Marvel'ın netflix platformunda yayınlanan bir dizisidir. Dizi Amerika'da çekilmiştir. The Punisher'ın oyuncuları ise Ben Barnes, Jason R. Moore ve Jon Bernthal'dır. Ayrıca dizi imdb puanı olarak 9.5 puan almıştır. The Punisher dizisinin konusu ise, kendisine Punisher kod adını takan oyuncumuz Frank Castle kendisi bir seri katildir. Aslında seri katil olmasının sebebi geçmişte ailesinin öldürülmesidir. Bu yüzden kendisi yani karakterimiz suçluları bularak kendi infaz yöntemleri ile öldürmektedir. The Punisher dizisinin tüm sezonlarını video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Marvel's The Punisher Dizisi İndir
Marvel's The Punisher Dizisi İndir
Marvel's The Punisher Dizisi İndir
Marvel's The Punisher Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON


Anahtar Kelimeler: Marvel's The Punisher izle , Marvel's The Punisher dizisi izle , Marvel's The Punisher İndir , Marvel's The Punisher dizisi indir , Marvel's The Punisher , Marvel's The Punisher Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: