Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

7 Haziran 2019 Cuma

Mr. Robot Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Mr. Robot Dizisi İndir
    Mr. Robot dizisi ilk olarak 24 Haziran 2015'de yayınlanmış olup psikolojik gerilim ve dram türünde bir dizidir. Dizinin proje tasarımcısı Sam Esmail'dir, kendileri insanların beyinlerinin kıvrımlarını birbirine dolaştırmakta ustadır belirtmiş olalım. Mr. Robot'da başroller ise şu şekildedir; Rami Malek, Carly Chaikin, Portia Doubleday, Martin Wallström ve Christian Slater'dir. Dizi New York, ABD'de çekilmektedir. Dizinin ortalama gösterim süresi ise 45-60 dakika arasında değişmektedir. Son olarak Mr. Robot dizisinin konusu ise başrol olan Rami Malek'in adeta yaşayarak canlandırdığı Elliot, gündüzleri siber güvenlik şirketinde mühendislik yapmakta ve geceleri kendi karanlık dünyasına yani internet aleminde hacker'lık yaptığı alana odaklanmaktadır. Bir nevi kendisi siver korsandır ve Elliot yer altı hacker grubu fsociety'nin onunla iletişim kurabilmesi için kendi çalıştığı şirketin sistemine bir takım zararlar vererek aslında dünyanın gidişatını o günden itibaren değiştirmektedir. Mr. Robot dizisinin tüm bölümlerinin bütün sezonlarını aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsini, keyifli seyirler.

resimler

Mr. Robot Dizisi İndir

Mr. Robot Dizisi İndir
Mr. Robot Dizisi İndir
Mr. Robot Dizisi İndir
Mr. Robot Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON


Anahtar Kelimeler: Mr. Robot izle , Mr. Robot İndir , Mr. Robot dizisi indir , Mr. Robot , Mr. Robot Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: