Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

28 Haziran 2019 Cuma

Our Planet Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Our Planet Dizisi İndir
   Our Planet ilk olarak 5 Nisan 2019 tarihinde yayınlanmış belgesel türündeki netflix platformunun orijinal projesi, aynı zamanda netflix platformunda yayınlanan mini dizi tadında bir belgeseldir. Belgeselin direktörü Alastair Fothergill iken, belgeseli hikayelendiren ise David Attenborough'dur. Belgeselin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 48 ile 53 dakikaları arasındadır. Belgesel aslında bir ingiliz belgeseli tarzında hazırlanmış olduğunu belirmekte fayda olduğunu düşünmekteyiz. Dizinin ilk bölümünden son bölümüne doğru anlattıklarını sıralamak gerekirse Bir Gezegen, Donmuş Dünyalar, Balta girmemiş ormanlar, Kıyı Denizleri, Çöllerden Otlaklara, Yüksek Denizler, Temiz su ve Orman şeklindedir. Our Planet dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Our Planet Dizisi İndir
Our Planet Dizisi İndir
Our Planet Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: Our Planet izle , Our Planet dizisi izle , Our Planet İndir , Our Planet dizisi indir , Our Planet , Our Planet Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: