Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

21 Haziran 2019 Cuma

Ozark Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Ozark Dizisi İndir
   Ozark dizisi ilk olarak 21 Haziran 2017 tarihinde yayınlanmış Suç, Gerilim ve Dram türlerinde netflix platformunun orijinal bir dizisidir. Dizinin başrolleri ise; Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz, Skylar Gaertner, Julia Garner, Jordana Spiro, Jason Butler Harner, Esai Morales, Peter Mullan, Lisa Emery ve Charlie Tahan'dır. Ayrıca Ozark dizisi ABD'de çekilmiş olup, bir bölümünün ortalama gösterim süresi 52 ile 80 dakikaları arasında değişmektedir. Dizi Bill Dubuque ve Mark Williams'dır. Dizinin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse; karakterlerimizden Marty Bird adındaki başrolümüz bir uyuşturucu işi içerisindedir ve sadece iş uyuşturucu ile de bitmiyor, kara para aklama gibi daha büyük ve karanlık işlerle de uğraşmaktadır, bu yüzden eşi ve kendisi mekan değişmek zorunda kalmaktadır.

resimler

Ozark Dizisi İndir

Ozark Dizisi İndir
Ozark Dizisi İndir
Ozark Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON


Anahtar Kelimeler: Ozark izle , Ozark dizisi izle , Ozark İndir , Ozark dizisi indir , Ozark , Ozark Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: