Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

22 Haziran 2019 Cumartesi

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle
   Peaky Blinders dizisi ilk olarak 2014 yılında netflix platformunda yayınlanmaya başlamış suç ve dram türlerindeki bir dizidir. Dizinin yönetmeni Otto Bathurts ve Tommy Harper'dır. Dizinin başrolleri ise; Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory'dir. Ayrcıa Peaky Blinders dizisi Liverpool, İngiltere'de çekilmektedir. Peaky Blinders dizisinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi ise yaklaşık 57 dakikadır. Peaky Blinders'ın konusundan behsetmek gerekirse, 1. Dünya Savaşı'ndan yeni çıkmış olan İngiltere'de çeteler çoğalmıştır. Önü alınamayan bu çetelerden biri de Peaky Blinders'dır. Bu çete polislere masa altı rüşvetler vererek susturmaktadır fakat bir gün Liverpool'a gelen bir Müfettiş Peaky Blinders adlı çetemizin başına bela olacaktır. Dizinin konusu bu olaylar etrafında şekillenip uzayarak devam etmektedir. Peaky Blinders dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.

resimler

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle

Peaky Blinders Dizisi İndir-İzle

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON


Anahtar Kelimeler: Peaky Blinders izle , Peaky Blinders dizisi izle , Peaky Blinders İndir , Peaky Blinders dizisi indir , Peaky Blinders , Peaky Blinders Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: