Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

4 Haziran 2019 Salı

Riverdale Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Riverdale Dizisi İndir
   Riverdale dizisi 26 Ocak 2017 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlamış bir ABD genç draması ve gizem türündedir. Riverdale'yi geliştiren Roberto Aguirre-Sacasa'dır. Dizinin başrolleri ise K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Madchen Amick, Mark Consuelos, Casey Cott ve Skeet Ulrich'dir. Riverdale'nin kurgucusu ise Paul Karasick ve Harry Jierjian'dır. Dizi Vancouver, British Columbia, Kanada'da çekilmiştir. Dizinin her bir bölümü ortalama 40-60 dakikadan oluşmaktadır. Son olarak Riverdale netflix platformunda yayınlanan bir dizi. Dizinin konusu ise, günümüzde geçmekte ve bir takım gerçeklikleri ve bazı gizlenen tuhaflıkları, karanlıkları işliyor, tabi ki karakterlerimiz bunu keşfetmekte. 
resimler
Riverdale Dizisi İndir
Riverdale Dizisi İndir
Riverdale Dizisi İndir
Riverdale Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON


Anahtar Kelimeler: Riverdale izle , Riverdale İndir , Riverdale dizisi indir , Riverdale , Riverdale Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: