Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

11 Haziran 2019 Salı

Sense8 Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Sense8 Dizisi İndir
   Sense8 dizisi 5 Haziran 2015'den itibaren netflix platformunda yayınlanmaya başlamış bilim kurgu ve dram türünde bir dizisidir. Diziyi geliştiren The Wachowski ve J. Michael Straczynski iken yönetmenleri ise Lana Wachowski, Lilly Wachowski, J. Michael Straczynski'dir. Sense8'in başrolleri ise Aml Ameen, Doona Bae, Jamie Clayton, Tina Desai, Tuppence Middleton, Max Riemelt, Miguel, Angel Silvestre, Brian J. Agyeman, Terrence Mann, Anupam Kheer, Naveen Andrews, Daryl Hannah ve Toby Onwumere'dir. Ayrıca Sense8 dizisi Berlin, Chicago, Londra, Meksiko, Mumbai, Nairobi, Reykjavik, San Francisco, Seoul, Amsterdam, Argyll, Chippenham, Los Angeles, Malta, Positano, California Redwoods ve Sao Paulo gibi bir çok meşhur yerlerde çekilmiştir. Dizinin bir bölümünün ortalama  gösterim süresi 45 ile 125 dakikaları arasındadır. Sense8'in konusu ise dünyanın farklı yerlerinde yaşayan sekiz kişinin birbirleri olan hissel etkileşimlerini anlatmaktadır.

resimler

Sense8 Dizisi İndir
Sense8 Dizisi İndir
Sense8 Dizisi İndir
Sense8 Dizisi İndir
Sense8 Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON


Anahtar Kelimeler: Sense8 izle , Sense8 İndir , Sense8 dizisi indir , Sense8 , Sense8 Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: