Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

23 Haziran 2019 Pazar

Skam Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Skam Dizisi İndir-İzle
   Skam dizisi 25 Eylül 2015 tarihinde yayınlanmaya başlayıp 24 Haziran 2017 tarihinde final yapmış dram türündeki bir dizidir. Dizinin yaratıcısı ve geliştiricisi Julie Andem'dir. Dizi 4 sezon 43 bölümswn oluşmaktadır. Ayrıca dizi diğer dizilerden farklı olarak Norveç yapımı bir dizi ve orijinal dili Norveçce'dir. Skam dizisinin konusu Liseli gençlerin hayatlarının içinde yaşadıkları dertleri, aşkları, aile hayatları, arkadaş ortamları ve diğer tüm hayata dair herşeyi anlatmakta olup keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Dizi dünya çapında çok beğenilmiş ve izlenmiş olduğundan popüler diziler kategorisine girmektedir. Skam dizisini izlemek için tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz.
resimler
Skam Dizisi İndir-İzle
Skam Dizisi İndir-İzle
Skam Dizisi İndir-İzle
Skam Dizisi İndir-İzle

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON


Anahtar Kelimeler: Skam izle , Skam dizisi izle , Skam İndir , Skam dizisi indir , Skam , Skam Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: