Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

16 Haziran 2019 Pazar

Suits Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Suits Dizisi İndir
   Suits dizisi ilk olarak 23 Haziran 2011 tarihinde yayınlanmış Hukuk ve Dram türlerindeki bir dizidir. Dizi ABD'de çekilmiştir ve başrolleri ise; Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman, Meghan Markle, Sarah Rafferty ve Gina Torres'dir. Suits'in yapımcısı ise Gene Klein'dir. Suits dizisinin konusundan bahsetmek gerekirse, Mike Ross anne annesine bakmak zorunda kalmış bu yüzden eğitimini yarıda bırakarak hayallerini gerçekleştirme yolunda büyük bir darbe yemiştir. Kendisi ayrıca dahi olduğu için başka kişilerin yerine LSAT adındaki bir sınava girerek ücretini almaktadır. Olaylar buradan başlayarak bu konular etrafında çevrelenmektedir, ve bu halka genişlemektedir. Suits dizisinin tüm sezonlarının bütün bölümlerini aşağıdan pratik ve güvenilir bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Suits Dizisi İndir
Suits Dizisi İndir
Suits Dizisi İndir
Suits Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON

6.SEZON

7.SEZON

8.SEZON


Anahtar Kelimeler: Suits izle , Suits İndir , Suits dizisi indir , Suits , Suits Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: