Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

29 Haziran 2019 Cumartesi

The Terror Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

The Terror Dizisi İndir
   The Terror dizisi ilk olarak 25 Mart 2018 tarihinde yayınlanmış dram, korku, biyografi, psikoloji ve gerilim türlerindeki bir dizidir. Dizi AMC Network'ün orijinal bir dizisidir. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 42 ile 56 dakikaları arasındadır. Dizi ABD'de çekilmiştir. The Terror dizisinin oyuncuları Jared Harris, Tobias Menzies, Paul Ready, Adam Nagaitis, Ian Hart, Nive Nielsen, Ciarán Hinds ve Derek Mio'dur. The Terror dizisi aslında Dan Simmons'un 2007 basımlı The Terror adlı kitabından uyarlanmıştır. Dizinin konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, Kuzey Kutup Bölgesinde kayıp olmuş olan Northwest Passage adlı gemiyi bulmak için İngiliz Kraliyet Donanması olan bir gemiyi ve içindeki olan olayları insanların güç geçtikçe paronoyak haller sergilemesi ve deyim yerindeyse kafayı sıyırma noktalarına gelişini anlatmakta olup gerilim ortamını gerçekten bire bir aktarmaktadır. The Terror dizisini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
The Terror Dizisi İndir
The Terror Dizisi İndir
The Terror Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: The Terror izle , The Terror dizisi izle , The Terror İndir , The Terror dizisi indir , The Terror , The Terror Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: