Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

26 Haziran 2019 Çarşamba

The Wire Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

The Wire Dizisi İndir
   The Wire dizisi ilk olarak 2 Haziran 2002 tarihinde başlamış 9 Mart 2008 tarihinde Final bölümü ile seyirci ile buluşmuş dram türündeki HBO'nun orijinal bir dizisidir. The Wire'ın oyuncuları Dominic West, John Doman, Idris Elba, Frankie Faison, Larry Gilliard, Jr., Wood Harris, Deirdre Lovejoy, Wendell Pierce ve Lance Reddick'dir. Dizi toplamda 5 sezon 60 bölümden oluşmaktayken dizinin 1 ile 3. sezonları arasında David Simon ile Robert F. Colesberry'iken, 3 ile 5. sezonlarında ise Nina Kostroff Noble yönetici yapımcılık yapmıştır. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi yaklaşık olarak 55 dakikadır. Dizi Baltimore, ABD'de çekilmiştir. The Wire'ın konusundan kısaca bahsetmek gerekirse, dizi her sezonda farklı bir konuya odaklanmakta olup birebir hayattan yaşanan kısımları alıp işleyerek diziye aktarılmaktadır. The Wire'ın tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
The Wire Dizisi İndir
The Wire Dizisi İndir
The Wire Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON


Anahtar Kelimeler: The Wire izle , The Wire dizisi izle , The Wire İndir , The Wire dizisi indir , The Wire , The Wire Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: