Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

6 Haziran 2019 Perşembe

You Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

You Dizisi İndir
    You dizisi ilk olarak 9 Eylül 2018 de ABD'de Lifetime adlı bir kanalda yayınlandı. Çok sevildiği için netflix platformu dizinin yayın haklarını satın alarak kendi platformlarında yayınlamaya başladı. You aslında 2014 yılında yayımlanan Caroline Kepnes'in romanından esinlenmiştir. Dizinin türü Polisiye, Psikoloji ve gerilim türünde bir dizidir. You'nın ortalama gösterim süresi 40-50 dakika arasındadır. Başrolleri ise Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry ve Shay Mitchell'dir. Son olarak dizinin konusu ise New York'ta yaşayan ve aynı zamanda bir kitapçı olan karakterimiz Joe Goldberg dükkanına gelip kitaplarla arası iyi olan Guinevere Beck'e aşık oluşunu ve Beck'e nasıl takıntılı hale geldiğini anlatıyor. Dizinin tüm sezonlarının, bütün bölümlerini aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.

resimler

You Dizisi İndir

You Dizisi İndir

You Dizisi İndir

You Dizisi İndir

You Dizisi İndir

You Dizisi İndir

You Dizisi İndirvideo

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: You izle , You İndir , You dizisi indir , You , You Altyazılı , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: