Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

13 Temmuz 2019 Cumartesi

Da Vinci's Demons Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Da Vinci's Demons Dizisi İndir
   Da Vinci's Demons dizisi 12 Nisan 2013 tarihinde yayınlanmış macera, dram ve tarih türlerindeki bir starz dizisidir. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 60 dakikadır. Dizinin proje tasarımcısı David S. Goyer'dir. Da Vinci's Demons dizisinin oyuncuları Tom Riley, Laura Haddock, Blake Ritson, Elliot Cowan ve Lara Pulver'dir. Dizi ABD ve İngiltere menşeilidir ve dili İngilizce'dir. Dizi Neath Port Talbot, Galler'de çekilmiştir. Da Vinci's Demons dizisinin konusunu anlatacak olursak Da Vinci'nin hayat hikayesinden bazı olayları hikayeleme tekniği ile ekranlara taşımaktadır diyebiliriz. Da Vinci's Demons dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Da Vinci's Demons Dizisi İndir
Da Vinci's Demons Dizisi İndir
Da Vinci's Demons Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON


Anahtar Kelimeler: Da Vinci's Demons izle , Da Vinci's Demons dizisi izle , Da Vinci's Demons İndir , Da Vinci's Demons dizisi indir , Da Vinci's Demons , Da Vinci's Demons Altyazılı indir , yabancı dizi izle , yabancı dizi indir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: