Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

3 Temmuz 2019 Çarşamba

Dogs of Berlin Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Dogs of Berlin Dizisi İndir
   Dogs of Berlin dizisi ilk olarak 7 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmaya başlamış dram ve suç türlerindeki netflix platformunda yayınlanan netflix platformunun orijinal bir dizisidir. Dizi, Almanya da çekilmekte olup adından da anlaşılacağı gibi, dizinin orijinal dili de Almanca'dır. Dizinin oluşturucusu ve yönetmeni Christian Alvart'dır. Dogs of Berlin dizisinin oyuncuları Fahri Yardım ve Felix Kramer'dir. Dogs of Berlin dizisinin konusunu kısaca özetlemek gerekirse, siyasi açıdan işlenmiş olan bir cinayet için iki değişik dedektif görevlendirilmiştir. Kendileri Almanya'nın Berlin şehrinde yeraltı dünyasını yerle bir etmeye hazırdırlar ve mecburdurlar da aynı zamanda. Dogs of Berlin dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Dogs of Berlin Dizisi İndir
Dogs of Berlin Dizisi İndir
Dogs of Berlin Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: Dogs of Berlin izle , Dogs of Berlin dizisi izle , Dogs of Berlin İndir , Dogs of Berlin dizisi indir , Dogs of Berlin , Dogs of Berlin Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: