Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

10 Temmuz 2019 Çarşamba

Outlander Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Outlander Dizisi İndir
   Outlander dizisi ilk olarak 9 Ağustos 2014 tarihinde yayınlanmaya başlamış tarih, dram, bilim-kurgu, macera, fantastik ve romantik türlerindeki Starz ağının orijinal bir dizisidir. Dizi Ronald D. Moore tarafından geliştirilmiştir. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 51 ile 88 dakikaları arasındadır. Outlander dizisinin oyuncuları ise Caitriona Balfe ve Sam Heughan'dir. Dizi, ABD'de çekilmektedir. Outlander dizisinin konusu aslında bizce biraz ilgi çekici, değinmememiz gerekirse Claire Randall bir askeri muharebe hemşiresi olmaktadır kendileri. Bulunduğu zaman diliminde sevdiği kişiden farklı bir zamana yollanmak onun içinde hoş bir şey değildir tabiki, fakat 1743 yılına gider. Kendisi İskoç bir savaşçı olan Jamie ve aynı zamanda gençdir de kendileri, evlenmek zorunda kalmıştır. Bu noktadan sonra çık çıka bilirsen hikayenin içinden iki farklı zaman diliminde iki farklı aşk, daha doğrusu iki farklı kişi arasında kalmaktadır Claire'miz. Outlander dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Outlander Dizisi İndir
Outlander Dizisi İndir
Outlander Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON


(Linkler 13.10.2019 da tekrar güncellenmiştir.)

Anahtar Kelimeler: Outlander izle , Outlander dizisi izle , Outlander İndir , Outlander dizisi indir , Outlander , Outlander Altyazılı indir , yabancı dizi izle , yabancı dizi indir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: