Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

1 Temmuz 2019 Pazartesi

Oz Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Oz Dizisi İndir
   Oz dizisi ilk olarak 1997 senesinde yayımlanmaya başlamış 2003 senesinde de final bölümü ile sevenleriyle buluşmuş dram türündeki HBO'nun orijinal bir dizisidir. Dizinin proje tasarımcısı ve aynı zamanda senaristi Tom Fontana'dır. Oz dizisinin oyuncuları Lee Tergesen, J.K. Simmons, Dean Winters, Ernie Hudson, Harold Perrineau, Terry Kinney, Eamonn Walker, Kirk Acevedo ve Adewale Akinnuoye-Agbaje'dir. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi 55 dakikadır. Dizi New Jersey, ABD'de çekilmiştir. Ayrıca bu dizi Türkiye'de de Cine5 ve DiziMax adlı kanallarda yayınlanmıştır. Oz dizisinin konusundan bahsetmek gerekirse genel olarak Neo Nazileri, Afrika kökenli Amerikalıları, motorcuları, Sicilya Mafyasını, Müslümanları, İrlandalıları, Latinleri ve diğer bir çok grubu anlatmakta olup aynı zamanda dizide bir çok şiddet içeren sahneler de yer almaktadır. Oz dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Oz Dizisi İndir
Oz Dizisi İndir
Oz Dizisi İndir

video

1.SEZON

2.SEZON

3.SEZON

4.SEZON

5.SEZON

6.SEZON


Anahtar Kelimeler: Oz izle , Oz dizisi izle , Oz İndir , Oz dizisi indir , Oz , Oz Altyazılı indir , Yabancı Dizi İzle , Yabancı Dizi İndir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: