Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

12 Temmuz 2019 Cuma

Russian Doll Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

Russian Doll Dizisi İndir
   Russian Doll dizisi 1 Şubat 2019 tarihinde ilk olarak yayınlanmış komedi, dram, gizem ve kara mizah türlerindeki netflix platformunun orijinal bir dizisidir. Dizinin bir bölümünün ortalama gösterim süresi ise 24 ile 30 dakikaları arasındadır. Dizinin oluşturucusu Natasha Lyonne, Leslye Headland ve Amy Poehler'dir. Russian Doll dizisinin oyuncuları ise Natasha Lyonne, Greta Lee, Yul Vazquez, Charlie Barnett ve Elizabeth Ashley'dir. Ayrıca dizinin isminin russian doll olmasına takılmayın, çünkü İngilizce'de matruşka kavramı yoktur. İngilizler matruşka'ya russian doll derler. Buradan da anlaşılacağı üzere dizi bir rus yapımı değildir, klasik ABD yapımı bir dizidir. Russian Doll dizisinden öne çıkanlara baktığımızda ise felsefi yönün ağırlıkta olduğudur. Ayrıca Russian Doll dizisinin genel olarak izleyici kitlesinin yorumları, dizinin ilk 2 bölümünün katlanılmaz ve anlamsız sıkıcılık dolu olduğunu söylemesine rağmen 3. Bölümünden itibaren dizinin muhteşemleştiğini göstermektedir. Russian Doll dizisinin konusuna değinmek gerekirse Nadia adlı bir karakterimiz bulunmaktadır, kendisi sürekli ölmektedir. "Bir dakika ya, bu nasıl iş?" dediğinizi duyar gibiyim. Kendisi bir paralen evrende kısır döngüye hapsolmuştur, ve tuhaf olan uyandığında kendisin 36. doğum gününde uyanmasıdır. Bu gerçeküstü bir zamandır. Dizi izlendiğinde çoğu kişinin aklına eminim Wendy Mass'ın 11 Yaş Günü adlı kitabı gelmiştir. Russian Doll dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak aşağıdan pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
Russian Doll Dizisi İndir
Russian Doll Dizisi İndir
Russian Doll Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: Russian Doll izle , Russian Doll dizisi izle , Russian Doll İndir , Russian Doll dizisi indir , Russian Doll , Russian Doll Altyazılı indir , yabancı dizi izle , yabancı dizi indir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: