Bilgilendirme Çalışmayan link, indirdiğinizde bozuk olan dosya ve silinmiş dizi dosyaları var ise, lütfen bize iletişim sayfasından bildiriniz.

11 Temmuz 2019 Perşembe

The Mechanism Dizisi İndir-İzle 720p | Yabancı Dizi İndir - Yabancı Dizi İzle [Bölüm Bölüm İndir]

The Mechanism Dizisi İndir
   The Mechanism 23 Mart 2018 tarihinde yayınlanmaya başlamış politik ve dram türlerindeki netflix platformunun orijinal bir dizisidir. Dizinin oluşturucusu Elena Soarez ve Jose Padilha iken yönetmeni ise José Padilha, Felipe Prado, Marcos Prado ve Daniel Rezende'dir. The Mechanism dizisinin oyuncuları Selton Mello, Caroline Abras, Enrique Díaz, Antonio Saboia, Lee Taylor, Otto Jr., Leonardo Medeiros, Jonathan Haagensen, Alessandra Colassanti, Susana Ribeiro ve Ravel Cabral'dır. Dizinin konuşma dili Portekizce iken, dizi Brazilya'da çekilmiştir. The Mechanism dizisinin konusunu anlatmak gerekirse, dizi Brezilya'daki tüm zamanların en büyük yolsuzluğunu konu edinmekte olup, bu olaya verilen görevli güvenlik güçleri personellerinin yaşadığı durumları bizlere yansıtmaktadır. The Mechanism dizisinin tüm bölümlerini video dosyası olarak pratik bir şekilde indirebilirsiniz, keyifli seyirler.
resimler
The Mechanism Dizisi İndir
The Mechanism Dizisi İndir
The Mechanism Dizisi İndir

video

1.SEZON


Anahtar Kelimeler: The Mechanism izle , The Mechanism dizisi izle , The Mechanism İndir , The Mechanism dizisi indir , The Mechanism , The Mechanism Altyazılı indir , yabancı dizi izle , yabancı dizi indir
Yorumların benim için önemli biliyorsun değil mi? :)

0 yorum: