Focus - dizidepom | yabancı dizi indir - yabancı dizi izle

15 Eylül 2020 Salı

Focus

            FOCUS


                   Film Hakkında Fotoğraflar

Film Fragmanı


Film Hakkında 
Nicky zamanının en usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar önemli bir potansiyel barındırmaktadır.

Acar dolandırıcı Nicky'nin, bir yandan acemi Jess’e işin inceliklerini öğretirken, diğer yandan da genç kadını tedirginlik verici bir şekilde yaklaşma girişimi başarısız bir biçimde sonlanır. Nicky ilişkiyi birden bire keserek Jess'ten uzaklaşma kararı alır. Üç yıl sonra, Jess, artık başarılı bir femme fatale olmuş ve Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında sözü geçen biri haline gelmiştir. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst eder ve Nicky'nin dünyasını karartır.

Will Smith'in acemi dolandırıcı Jess’e karşı duygular besleyen deneyimli aldatmaca ustası Nicky’yi canlandırdığı film, aksiyon dozu yüksek bir aşk öyküsüne ev sahipliği yapıyor.


LİNKLER
http://vidmoly.me/w/1l1vry8iy382

!! DİKKAT!! 
        Eklenmesini istediğiniz herhangi bir içerik varsa bize destek bölümünden ulaştırabilirsiniz, Ayrıca bozuk link şikayetinde bulunursanız ve önerilerinizi de bize bildirirseniz çok seviniriz. İyi seyirler😊😊
Sonraki gelsin.
Bir sonraki dizi...
Yorumlarınız


EmoticonEmoticon

Bildirim
Sitemiz güncellenmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz, iyi seyirler..
Tabiki :)